Lai valik mere- ja ookeanireise kõigis suundades, kaasa arvatud marsruudid ümber maailma ja nende lõigud. Te leiate reise mööda Põhja-Euroopat, Vahemerd, Atlandi ja Vaikset ookeani, Kagu-Aasiat, Austraalia rannikut ja teisi piirkondi. Sellelt lehelt leiate reisimarsruute ja laevasõidupiirkondi ning saate teada üksikasju kruiisilaevade ja kruiiside hindade kohta.

Ookeanilaeval ümber maailma

Külastage ühe reisiga Austraaliat ja Okeaaniat, USA-d ja Kariibi mere saari, vaadake Ladina-Ameerikat, Indiat, Aafrikat, Aasiat ja Euroopa linnu.

Laevaga ümbermaailmareisi kestus – 90-180 päeva. Reis kulgeb hiiglasuurtel ookeanilaevadel, kus on olemas kõik, millest puhkusel olles unistada: mugavad kajutid, spordisaalid, lõbustusasutused, laste mänguväljakud, basseinid, veepargid, spaasalongid, kasiinod, restoranid, kohvikud, ööklubid ja baarid.

Kruiisi hind sõltub liinilaeva klassist, kajuti tüübist, reisi käigus külastatavate riikide hulgast ja reisi kestusest. Hinna sisse kuuluvad sadamatasud ja järgmised lisateenused:

  • toitlustamine ja joogid (reeglina ainult alkoholivabad) 3 korda päevas «kõik hinnas» süsteemi järgi;
  • meelelahutusprogrammid;
  • treeningud fitnessikeskustes;
  • basseinide, veeparkide külastused ja palju muud.

Lisaks võib osta alkohoolsete jookide paketi, mis sisaldab komplekti veine, šampanjat, õlut ja teisi alkohoolseid jooke laeva veinikaardilt.

Eraldi tuleb tasuda viisade, kindlustuspoliiside, hotellides elamise eest enne ja pärast kruiisi, ekskursioonide eest ja teenustasud (jootraha pardal). Kruiisi hinna sisse ei kuulu ka sellised lisateenused nagu pesumaja, juuksur, ilusalong ja spaasalong, alternatiivsed kohvikud ja restoranid. Paljusid neist teenustest saavad tasuta luksusklassi reisijad.

On ka teisi boonuseid: transfeer, internet, s.h Wi-Fi kajutites, tervituslõuna pardal kapteni ja teiste reisijatega tutvumiseks, meelelahutusprogrammid peatumissadamates, kaldaekskursioonid ja palju muud – see valik oleneb konkreetsest tuurist.

Ümbermaailmakruiisiks valmistumine on üsna kauakestev protsess. Paljude riikide külastamiseks tuleb vormistada viisa ja seepärast peab valmistuma hakkama aegsasti.

Kruiisid üle kogu maailma

Sellelt lehelt saate kiiresti ja lihtsalt valida mis tahes reisi soodsast VIP-reisini. Kasutage filtreid: reisi alguskuupäeva, piirkonna, lähte- või lõppsadama, külastatavate sadamate, reisi kestuse, laeva või marsruudi hinna järgi.

Kui teil tekkis mere- ja ookeanikruiiside kohta küsimusi, küsige meilt. Oleme alati valmis teie. küsimustele vastama.

kättesaadavad.