Puhkus maailma parimates kuurortides: reisibürooga SV TOURS on see lihtne! Kruiisile perega, kahekesi kallimaga või täielikus üksinduses. Tšarterreisid. Puhkus populaarsetes kuurortides. Otsustage, kus ja kuidas soovite puhata, meie aga võtame kogu korraldusliku poole enda kanda.

Kes me oleme

Pakume reisiteenuseid alates 2000. aastast. Täna kuulub ettevõte SV TOURS Eesti parimate reisibüroode esimese 10 hulka. Tegeleme reiside müügi, viisade vormistamise, piletite hankimise, hotellide broneerimise ja kindlustusega.

Meil on suurepärased sidemed ja suur töökogemus, mis võimaldab pakkuda tõeliselt huvitavaid ja soodsaid reise. Tegutsemise aja jooksul oleme korraldanud üle 1000 reisi üle kogu maailma.

Meie deviis – Hea tuju garantii

7 punkti meist

  • Meil töötavad spetsiaalse väljaõppe läbinud ja aastatepikkuse reisikorralduse kogemusega inimesed. Oleme kõiges täpsed, professionaalsed, korrektsed ja asjatundlikud.
  • Tunneme suurepäraselt erinevate reisisuundade hotellibaasi. Hotellide broneerimise hinnad on meil sageli soodsamad kui veebilehel booking.com.
  • Valime välja reisid, mis vastavad igati teie soovidele. Anname teile igas küsimuses asjatundlikku nõu.
  • Rahvusvahelistele reisidele siirduvatele klientidele pakume soodsate hindadega viisavormistust.
  • Kõik reisimarsruudid on põhjalikult läbi töötatud. Külastame regulaarselt populaarsete turismisuundade hotelle
  • Bussiekskursioonideks kasutatakse kõige tänapäevasemaid busse, mis kindlustavad reisil maksimaalse mugavuse ja ohutuse.
  • Kindlustame parima hinna ja pakutavate teenuste kvaliteedi suhte.

Mida me pakume

Tšarterreisid, lennureisid kõigisse maailma riikidesse, mere- ja ookeanikruiisid. Aitame teil reisida Egiptusesse, Türki, Taisse, Hispaaniasse, Kreekasse, Montenegrosse ja paljudesse teistesse riikidesse.

Igasuguse pikkusega reisid: nädalalõpureisid, üle 20 päeva kestev puhkus või ainult kohalelend. Reisile saab suunduda Eestist, Lätist, Valgevenest, Ukrainast, Venemaalt, Bulgaariast või Kasahstanist.

Pakume parima hinna ja teenuste kvaliteedi suhtega ekskursiooni-, turismi- ja ravireise. Broneerige reis aegsasti ette või ostke tuusik stardi eelõhtul – meil tulevad regulaarselt müügile kuumad soodushinnaga pakkumised.

Meil on suur rõõm pakkuda teile juhtivate rahvusvaheliste lennuettevõtete AIR FRANCE, ALITALIA, AUSTRIAN AIRLINES, BRITISH AIRWAYS, CONTINENTAL AIRLINES, AEROFLOT, AIR ASTANA, CSA CZECH AIRLINES, CYPROS AIRWAYS, EMIRATES, FINNAIR, LUFTHANSA, SAS SCANDINAVIAN AIRLINES, TURKISH AIRLINES jpt regulaarreise.

Merereiside sõpradele pakume laias valikus mere- ja ookeanikruiise. Valida saab minikruiisi kestusega 8 ööd või võtta ette laevareis ümber maakera, mis kestab 3-4 kuud. Mugavad liinilaevad teevad kruiise igasse maailma punkti: Põhja-Euroopasse, Vahemeremaadesse, Aafrikasse, Indiasse, Kagu-Aasiasse, Vaikse ookeani saartele, Põhja- ja Lõuna-Ameerikasse.

Jaotistest «Reisid», «Kruiisid» ja «Kuumad reisid» leiate otsinguteenuse parimate reisikorraldajate kaupa. Seal saate ka välja arvutada reisi hinna ja selle broneerida.

Ei leidnud sobivat reisi?
Jätke teade ja me leiame teile sobiva!
* - Täitmiseks kohustuslikud väljad
Nupule klõpsates nõustute isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale